Хмельниччина: ювілей закінчився госпіталізацією 9 людей до лікарні з кишковою інфекцією

174

Ілюстрація

Дев’ятеро осіб госпіталізовано до лікарні з кишковою інфекцією після святкування ювілею на Хмельниччині.У Держсанепідслужбі України повідомляють про випадки захворювань на кишкові інфекції, які виникли після святкування ювілею у селі Круглики Хмельницька область. Госпіталізовано 9 людей. Серед них одна дитина.

«Географія спалаху доволі широка, потерпілі мешкають у селищах Круглики та Сковородки Старокостянтинівського району, Слобідка Красилівського району, містах Полонне, Хмельницький та Красилів», – йдеться у повідомленні.

Фахівці повідомляють, що причиною спалаху стало порушення технології приготування їжі. Поширенню інфекції  сприяло недотримання правил особистої гігієни. Як фактор передачі підозрюють страви: холодець та овочевий салат.

Усіх потерпілих із попереднім діагнозом гострий гастроентероколіт госпіталізовано до  інфекційного відділення Старокостянтинівської ЦРЛ. Форма перебігу хвороби – середньої важкості.

У вогнищах проведена заключна дезінфекція. За контактними встановлене  медичне спостереження. Обстежено 29 людей, для дослідження на патогенну флору відібрано зразки  10 харчових продуктів, 20 змивів, 2 проби питної води. Матеріали в роботі.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги