Івану Миколайчуку виповнилося б 75: у Чернівцях стартувало вшанування пам’яті кіномитця. Фото

603

15 червня у Чернівцях на Театральній площі з нагоди 75-річчя з дня народження відомого кінорежисера Івана Миколайчука розпочались урочистості з вшанування пам’яті митця.

До міста прибули відомі кіномитці та культурні діячі зі столиці, а також міністр культури Євген Нищук, повідомляє кореспондент molbuk.ua

"Ми приїхали, щоби вклонитися батьківщині нашого дорогого побратима Миколайчука. Ми дуже горді, шо свого часу кіностудія імені Довженка відкрила талант цього актора, зробила його знаменитим на весь світ. Усі ті ролі, які він зіграв, зробили його безсмертним", - заявив Олесь Янчук, директор кіностудії ім. Довженка.

Також у центрі Чернівців сьогодні вранці урочисто погасили марку із зображенням Миколайчука та презентували ювілейну монету кіномитця. Автором поштової марки і конверта до цієї дати є заслужений художник України Микола Кочубей.

Як повідомив директор Чернівецької дирекції "Укрпошти" Ярослав Цюпак, ця марка дійсна сьогодні від початку робочого дня. Поштова марка вартує 2 гривні 40 копійок, а випущена вона тиражем 4 тисячі екземплярів.

Водночас монету на честь Івана Миколайчука номіналом 2 гривні Національний банк України продає по 38 гривень.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Тема
Источник

Наши блоги