Коли у Львові доремонтують вулиці Богданівську, Пулюя, Мечникова, Київську і Котляревського

761

Цього року у Львові мають намір закінчити ремонт вулиць Богданівської та Мечникова, а також облаштують виїзд із вулиці Пулюя на Кульпарківську. Про таке розповідає начальник управління житлового господарства ЛМР Юрій Голець.

"Планується виконання робіт на вул.Богданівській: завершення від вул.Тракт Глинянський до вул.Золочівської і від вул.Золочівської до вул.Пластової. тобто, вул.Богданівська цього року мала б бути закінчена.

Це велика об’їзна магістраль, яка дасть можливість великій кількості транспорту виїжджати на цю вулицю, минаючи вул.Личаківську, де, власне, велика кількість транспорту їде тільки через те, що там хороше покриття.

Також є відтинок дороги на вулиці Пулюя, що дасть змогу зробити виїзд з цієї вулиці на вул. Кульпарківську. Дорога там є, але вона напевно не експлуатувалася більш як 10 років.

Мешканці цього масиву, особливо нового житлового комплексу, потребують виїзду. Бо з вул. Пулюя виїзд на вул. Наукову є затруднений, тому, власне, зробимо виїзд на вул.Кульпарківську", - розповів Юрій Голець.

За його словами, в кінці червня – на початку липня планують розпочинати ремонт вулиць Київської та Котляревського. Також цього року в планах завершити вул. Мечникова, та розпочати і завершити ремонт вул.Садової.

«Це основні магістралі. Але ще є багато доріг і тротуарів, де замовниками ремонтів виступають районні адміністрації. І це обчисляється сотнями тисяч метрів квадратних», - додав Юрій Голець.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги