Слухання провалилися: будівельники галасували, а митці не знали (ФОТО)

281

Дискусія та галас. Саме цими словами можна описати проведення громадських слухань по уже резонансному будівництву на вулиці Толстого у Рівному. 

Як повідомляє кореспондент , уже вдруге та востаннє їх відклали. Цього разу 18 експертів, які мали доносити думку митців до громадськості, не прийшли.

Коли у залі Міського Будинку культури порозсідались депутати та будівельники, керівник спілки художників Рівненщини Тетяна Лукашевич зауважила, що митці не змогли прийти, бо їх ніхто не попередив. 

Ці слова надзвичайно обурили прихильників будівництва, адже, на їх думку, це - свідомий саботаж. 

Юрист компанії-забудовника Микола Сміховський сказав, що інша сторона конфлікту таким чином намагається ввести громадськість в оману, адже до цього поширювалися чутки про те, що працівники музею спеціально бойкотуватимуть громадське обговорення, щоб зірвати будівництво.

Після цих слів розмова тривала на підвищених тонах. Розряджати ситуацію взялася заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська, яка взяла на себе обов’язок попередити іншу сторону про слухання.

В тому разі, якщо у понеділок, 30 травня, о 15 годині митці не прийдуть до будинку культури, то обговорення пройде без них. 

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги