У луцькій «Маленькій школі» відсвяткували двадцять п’ятий випуск

414

Вже чверть століття у Палаці учнівської молоді працює відділ дошкільного розвитку дітей «Маленька школа». У неділю, 30 травня, відбувся ювілейний випускний – понад двісті дошкільнят полетіли у доросле життя.

Про це Волинський інформаційний портал.

Щороку до Палацу учнівської молоді приходить чимало малюків, аби підготуватись до школи: навчитись читати, писати, рахувати, малювати, розмовляти англійською. «Маленька школа» гостинно приймає приблизно дві сотні діток щороку, а вже у травні відпускає їх у дорослу школу.Цього року випускний був особливим, адже це двадцять п’ятий випуск. На свято до діток завітала Королева знань, яка відкрила двері у чарівну країну. Однак, для того, щоб туди потрапити діти мали затанцювати танок. Привітати малюків прийшли й вихованці інших колективи Палацу учнівської молоді та подарували присутнім гарні танці й музичні композиції.Наразі в «Маленькій школі» працює одинадцять педагогів, які навчають малюванню (Ірина Сьоміна), англійської мови (Наталія Малишева та Наталія Яворська), української мови (Наталія Єкименко), музики (Ірина Школа), математики (Оксана Жумик та Тетяна Рудкенко), хореографії (Іванна Подругська, Олена Балабаш та акомпаніатор Маргарита Самойленко) також із дітками займається практичний психолог Марина Трофімова.

Керівник школи Оксана Жумик побажала дітям хорошого навчання у майбутньому та запросила й надалі приходити у Палац на інші гуртки. Подякували педагогам й батьки малюків. Насамкінець й вихованці «Маленької школи» підготували сюрприз – танцювальну та музичну композицію.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости