У Хмельницькому відзначили пам’ять загиблих прикордонників

403

Фото: автора

Напередодні професійного свята прикордонників, міський голова Олександр Симчишин,  депутатський корпус міської ради та працівники Національній академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького відзначили пам'ять загиблих прикордонників.Усіх тих, хто поліг у боротьбі за український народ та землі згадали хвилиною мовчання. До меморіального комплексу, встановленого на честь загиблого під час українсько-російської війни хмельничанина Павла Дияка, присутні покладали квіти та вінки.

Нагадаємо, що Павло Дияк загинув 12 липня на Донеччині, перебуваючи на посиленні державного кордону. Чоловік загинув переїдаючи з одного пункту в інший, за 16 16 кілометрів від населеного пункту Маринівка. Прапорщик підірвався на фугасній міні. Тоді ж було поранено ще дев’ять прикордонників.

Павло Дияк був старшим інструктором відділення навчально-спеціальних машин центру забезпечення навчального процесу Державної прикордонної служби України. Ще дев’ятеро прикордонників тоді були пораненими. Павло Дияк був старшим інструктором відділення навчально-спеціальних машин центру забезпечення навчального процесу Державної прикордонної служби України. 

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги