На Закарпатті тракторист проорав капітально відремонтовану міжнародну трасу

1.6т

Дорога міжнародного значення, яка веде до єдиного на Закарпатті вантажного пункту пропуску на українсько-румунському кордоні, капітально не ремонтувалася з часу здобуття Україною незалежності. Минулого року місцеві жителі навіть заблокували тут рух транспорту, вимагаючи залатати ями, по яких на звичайній машині неможливо було проїхати.

Цього року з великими зусиллями вдалося вибити понад 30 мільйонів гривень для капремонту дороги, яка є обличчям України для всіх, хто заїжджає сюди з Румунії. Оскільки збоку розташовані поля, дорожники зробили 24 асфальтні заїзди для сільгосптехніки, для повного завершення ремонту залишилося нанести розмітку. Наступного тижня мало бути урочисте відкриття дороги. Проте, один з місцевих трактористів не захотівши проїхати кількасот метрів до заїзду, звернув прямо з дороги на свою ділянку й проорав плугом асфальтне покриття.

"Чоловік залишив свій слід в історії села. І знаєте, що цікаво? Ніхто й не думає перекривати дорогу і вимагати покарати "народного умільця", всі сидять тихо, наче так і має бути. Сільський голова навіть обурюється: "А що там такого? Він же не 200 метрів проорав…". Тепер думаю – чи варто взагалі будувати дорогу для таких, перепрошую, дикунів?", – обурився голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

Наразі тракториста, який зіпсував дорожнє покриття, розшукують правоохоронці, щоб притягнути до адміністративної відповідальності.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости