, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Подія не з частих: хлопчику допомагає мало не все Рівне (ФОТО)

416

Це прізвище вже настільки часто звучало з екранів телевізорів, з радіоприймачів і було написане в пресі, що для багатьох уже й не треба пояснювати, хто такий Максим Гаврилюк. Для тих, хто все ж не знає – це хлопчик, якому треба понад 100 тисяч євро на трансплантацію кісткового мозку, інформує ERVE.UA.

який має суттєво допомогти і у зборі коштів, і в моральній підтримці Максиму та його рідним.

(фото: телеканал РТБ)

Чи не щодня діти зі школи вокалу Олени Тарновецької та з «Dance way» проводять репетиції, щоб у підсумку концерт вийшов не просто благодійним, а ґрандіозно благодійним.

Хоч захід повністю аполітичний, місцеві політики та депутати взялись підтримати концент організаційно. Відомо, що дехто із міських обранців особисто агітує своїх друзів, рівнян долучитись до заходу.

- Дуже здорово, що діти проявили таку ініціативу і це дуже благородна мета. За Максима, напевно, вболіває вже все місто, і я теж. Тому й допомагаю і розказую всім про цей концерт. Дуже багато моїх знайомих ідуть зі своїми дітками, щоб показати, що буває, як це відбувається, щоб діти наочно побачили, що таке благодійність. Квитки в мене беруть, а дехто взагалі просто пропонує гроші, а не хочуть брати квиток. Переконую, що варто сходити, - розповіла депутатка Любов Романюк.

Сам концерт запланований на 18.00, 1 червня припадає на середу. Придбати квитки можна як у МБК, так і в «Злата плазі».

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги