, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Коментарі до Воїни УПА з нацистами влаштували стрілянину у міському парку (ФОТО, ВІДЕО) від Тарас

444

Сьогодні, 22 травня, іванофранківцям у міському парку показали реконструкцію бою бійців УПА проти армії нацистів – один з боїв періоду Визвольної боротьби 1940-50 років.

Організувала цікаве видовище львівська громадська організація "Пам’ять". Участь в імітації бою взяли близько півсотні осіб. Ще більше сотні людей спостерігали за дією.

Голова ГО "Пам’ять" Любомир Горбач зазначив, що розіграли події, коли німці під натиском москалів відступали. Повстанці нападали на німців, забирали зброю, якою мали на меті захищатися від москалів.

Під час заходу використовували стрілецьку зброю, тому глядачам не дозволяли виходити за межі встановленої стрічки. Також задіяли гармату, автомобіль та бронетранспортер німецького виробництва. У чоловіків та жінок була зброя та одяг, які носили їхні герої. Бійці перезаряджали зброю, спілкувалися німецькою, віддавали та виконували накази, стріляли як по-справжньому. Були "поранені" та "вбиті".

Бій закінчився перемогою повстанців та вигуками "Слава Україні! Героям слава!"

Читайте також: 

Пан Андрій розповів, як йому грати роль німецького санітара.

#gallery-1{margin:auto;}#gallery-1 .gallery-item{float:left;margin-top:10px;text-align:center;width:16%;}#gallery-1 img{border:2px solid #cfcfcf;}#gallery-1 .gallery-caption{margin-left:0;}

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги