Лікар підтвердив, що п’яний водій був за кермом тверезим (ФОТО)

375

Сьогодні, 26 травня, вночі близько 1:00 екіпаж ужгородських патрульних зупинив автомобіль Хюндай Тюксон, щоб попросити водія виступити в якості свідка при огляді на стан алкогольного сп'яніння іншого водія, з яким вже працювали патрульні. У потенційного свідка також були помітні явні ознаки вмісту алкоголю в крові, що дало патрульним підставу перевірити і його. Водій Хюндай відразу повідомив, що раніше працював в органах, на хорошій посаді, але де саме - не уточнив.

Після цього водій почав кудись дзвонити, а потім сказав, що проходити процедуру огляду на стан алкоголю в крові буде тільки в медичній установі. Коли прибули в обласний наркологічний диспансер підозрюваний в управлінні автомобілем в нетверезому вигляді сам сказав лікареві, що вживав алкоголь, а саме, що ввечері він пив пиво і вживав горілку (50 грамів). Продув в Драгер в присутності лікаря і патрульних з результатом в 0,46 проміле водій отримав висновок «ознак сп'яніння не виявлено», хоча законом визначена допустима норма, верхня межа якої 0,2 проміле.

Також лікар повідомив, що пристрій Драгер для нього нічого не значить. При виявленому показнику в 0,46 проміле патрульним довелося віддати водієві його права, адже висновком лікаря водій є тверезим, а в цьому випадку підстава для складання адміністративних матеріалів за ст. 130 КУпАП відсутня.

В даний час відділ моніторингу УПП в містах Ужгороді та Мукачеві здійснює збір всіх необхідних матеріалів для подальшої реєстрації в міському відділенні поліції і прокуратури щодо неправомірних дій лікаря для надання їм фахової юридичної оцінки.

"Ми хочемо нагадати, що подібна ситуація вже траплялася, коли патрульні зупинили авто головного лікаря обласного наркологічного диспансеру, після чого важко було довести справу до кінця, адже в той час підлеглі не хотіли оглянути свого керівника. Патрульна поліція Ужгорода та Мукачево зверталася до Управління охорони здоров'я , щоб повідомити про неодноразові випадки псевдоосвідетельствованія водіїв з явними ознаками сп'яніння, але ще не отримали відповіді щодо таких дій працівників наркологічного диспансеру " , - повідомляє прес-служба відомства.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости