Представникам ОСББ у Тернополі розповіли, що чекає мешканців найближчим часом

326

В Українському домі «Перемога» Громадською спілкою «Рада Голів ОСББ м. Тернополя» 25 травня була організована зустріч з представниками ОСББ. На сьогодні у містізареєстровано уже 376 ОСББ, що становить майже 30% від загальної кількості усього житлового фонду багатоквартирних будинків.

“Для того, щоб ми, представники ОСББ, були правильно проінформовані про усе, що стосується управління, багатоквартирними будинками та прибудинкової території, були запрошені на зустріч спеціалісти в своїй галузі”, – поділився голова ГС “Рада голів ОСББ м. Тернополя” Сергій Лупак.

Чоловік розповів, що Світлана Молодецька з Управління житлово-комунального господарства, екології та благоустрою розповіла про те, які дерева потрібно зрізати на прибудинковій території для того, щоб не було летальних наслідків, як правильно проводити омолодження крон. Також отримали інформацію, які дерева можна висаджувати на прибудинкових територіях та на якій відстані від фундаменту будинку та комунікацій.

“Другим спікером був начальник Управління соціальної політики пан Сулима, який повідомив про нові норми споживання з 1 травня, адже хто отримує субсидії, це його стосується. В розмові виникало дуже багато запитань, адже ті зміни, котрі вступили з 1 травня, можуть свідчити, що кількість субсидіянтів зменшиться в рази. Станом на сьогодні, у місті Тернополі 38280 сімей отримує субсидію. Зараз, мешканець котрий має як субсидію так і пільгу, повинен визначитись, з чим він залишається – субсидією або з пільгою. Хто безробітний, то буде рахуватись, що отримує заробітну плату у подвійному розмірі від мінімальної, тобто 1450 1450 грн.”, – поділився Сергій Лупак.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Тема
Источник