Депутат обласної ради спіймав підрядника, який у більше ніж два рази завищив вартість матеріалу

1.3т

26 травня відбулася чергова сесія Івано-Франківської обласної ради. Серед питань, зокрема, говорили про використання бюджетних коштів.

Депутат від Богородчанського району Святослав Никорович розповів, як підрядник завищив більше ніж у два рази ціну на металопрофіль.

"Зараз відбувається ремонт Богородчанської ЗОШ №2. Вже було витрачено 700 тисяч гривень, передбчено ще 950. Підрядник залишив незакінчені роботи, дощ і вітер розбивають покрівлю, а якість металопрофілю взагалі викликає здивування", - сказав Никорович, - "Металопрофіль, використаний на даху, постачається з Китаю в Україну фірмою "Астра" (Полтава) і ціна складає 65 гривень. В Івано-Франківську область цей матеріал попадає за ціною 68-69 гривень. У кошторисі вказано 159 гривень за металопрофіль з аксесуарами. Більше того, товщина металопрофілю 0,28 мм, коли державні вимоги - 0,5 мм. Обласна рада останній раз розподілила майже 100 мільйонів гривень, за рахунок таких підряників область може втратити 10 мільйонів. А це наші школи, садочки і лікарні..."

За словами депутата, йому через два роки знов доведеться просити обласну раду виділяти кошти на ремонт школи, бо покрівля з такого матеріалу більше часу не витримає.

Никорович прямо під час сесії подарував зразки матеріалу голові облради Олександру Сичу та голові облдержадміністрації Олегу Гончаруку.

"Ці зразки дешевого і неякісного металопрофілю - своєрідний символ дерибану державних коштів", - прокоментував свої дії депутат.

У підсумку Святослав Никорович попросив Сича взяти на контроль розслідування прокуратурою даного випадку, а управління капітального будівництва якнайшвидше позбавитися даного підрядника. загрузка... -->

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости