, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Патрульні незаконно застосували силу до хмельничанина

26

Ілюстрація

У Хмельницькому виявлено факт перевищення повноважень патрульними поліцейськими. Тепер ними займеться прокуратура.Прокуратурою Хмельницької області виявлено факт незаконного затримання місцевого мешканця працівниками хмельницького управління патрульної поліції.

Виявлено, що правоохоронці прибули за викликом цього громадянина, пред’явили йому та двом його іншим знайомим вимогу залишити місце події. Після виконання громадянами цієї вимоги, патрульні поліції за відсутності підстав, виходячи за межі своїх повноважень, застосували до згаданого хмельничанина фізичну силу. Вони затримали його та в кайданках доставили до відділу поліції. У ньому його незаконно утримували деякий час.

Надалі склали стосовно цього громадянина протокол про вчинення адміністративного правопорушення за ст.185 (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського при виконанні ним службових обов'язків) КУпАП, справа у якому судом закрита за відсутності в діях особи складу адмінправопорушення.

За вказаним фактом перевищення службових повноважень працівниками правоохоронного органу, що супроводжувалося насильством, застосуванням спецзасобів, болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями (ч. 2 ст. 365 КК України) прокуратурою області зареєстровано кримінальне провадження. Проводиться досудове розслідування.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги