Бурштинова лихоманка: патрульних на Рівненщині тренуватимуть по особливому

802

Розпочався додатковий набір до патрульної поліції, яка буде функціонувати у Сарнах, що на Рівненщині.

Про це повідомляє кореспондент ERVE.UA.

Прийом анкет розпочався 17 жовтня і триватиме до 7 листопада. До лав Сарненської патрульної поліції наберуть 60 працівників. З них сформують 5-6 екіпажів. Пост поліції буде знаходитися у Сарнах.

"Буде створена окрема рота, яка курсуватиме на трасі Київ-Варшава. Наразі рівненські патрульні, це 3 екіпажі, виконують свої обов’язки в місті Сарни на Північних районах, оскільки вони є досить ускладненими. Проте ця кількість є недостатньою, аби забезпечувати правопорядок",- каже керівник патрульної поліції Рівного Сергій Мерчук.

Анкету можна заповнити на сайті Національної поліції або Патрульної поліції. Для цього необхідно враховувати такі вимоги: бути громадянином України, вік кандидата від 21 до 35 років, загальна, середня або вища освіта, наявність посвідчення категорії В та готовність нести службу в будь-якому місті України.

Основні етапи відбору будуть проходити у Києві, а такі етапи як ВЛК проходження та фізкультура буде відбуватися у Рівному. Навчання буде тривати більше чотирьох місяців. Через специфічні умови району тренуватимуть "копів" за спеціальною програмою. Проте поки деталей нової підготовки не розголошують.

Нові поліцейські у Сарнах працюватимуть з квітня 2017-го року.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги