Хмельницькі школярі відвідали «Місто професій»

707

Фото: автора

У сквері ім. Т. Шевченка розгорнулось імпровізоване містечко для дітей. Тут для хмельницьких школярів провели профорієнтаційний інтерактивний дитячий захід «Місто професій».

На вході кожна дитина отримувала спеціальний паспорт та карту представлених професій. Далі дітлахи йшли «влаштовуватись на роботу».

У тематичних палатках можна було знайти представників найрізноманітніших професій. Військові, поліцейські, прикордонники, будівельники, пожежники, художники та багато інших цікавих людей пробували пробудити в дітей цікавість саме до своєї роботи.

Військові дивували хлопців технікою та зброєю, а дівчата більше цікавились малюванням та медициною.

Усі з задоволенням сиділи за кермом поліцейського авто, лікували штучні зуби справжніми інструментами, штукатурили стіни та навіть випробували службових собак. Після виконання певного завдання дитина отримувала відмітку у «паспорті» та іграшкові гроші. Потім їх можна було обміняти на різноманітні солодощі.

Під час заходу цікаво було не тільки дітям, а й дорослим. Представники усіх професій з задоволенням відповідали на питання, показували як що працює та фотографувалися на пам’ять.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости