«Платять усі або ніхто» – полтавські підприємці вимагають справедливих податків

35

У ряді торгових і виробничих точок з’явилися стікери «Ми хочемо платити справедливі податки».

Ідею акції пояснив Андрій Бондаренко, підприємець і керівник партії «Успішна країна» в Полтаві. За його словами, люди вимагають не стільки зниження податків, скільки справедливості, адже, підвищивши податки для населення, влада залишила олігархам можливість виводити прибуток в офшори, тим самим ухиляючись від оподаткування в Україні.

– Підвищення податків і тарифів – це знущання над громадянами країни. Чому ми повинні віддавати останнє, коли олігархи виводять свій прибуток в офшори? Від імені ініціативних власників малого та середнього бізнесу я заявляю – податки повинні платити всі або ніхто, – заявив Бондаренко.

Полтавські підприємці не чекають від Уряду поступок і тому готові самі написати Податковий кодекс, який насамперед буде враховувати інтереси народу України.

– Укладаючи податковий кодекс, влада радиться переважно з великими бізнесменами. Це неправильно, бо в розвинених країнах основу економіки складає малий та середній бізнес. Саме від нього повинна йти податкова ініціатива, – заявляє економіст Сергій Крухмальов, ініціатор всеукраїнської акції «Успішний підприємець».

Внести свої пропозиції до нового Податкового кодексу, може будь-хто на форумі «Справедливі податки – успішна країна» в Полтаві, який відбудеться 18 травня о 15.00 в бізнес-центрі «Сучасний дім». Зареєструватися на форумі можна за телефоном (044) 232-02-96, звернутися за адресою kraina@uspishna.org або заповнити онлайн-форму .

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости