Житомирщина готується до виставки “Агро-2016”

307

Житомирщина готується до виставки “Агро-2016”

Фото: прес-служба ОДА

30 Травня 2016,15:00

4

У місті Києві з 8 по 11 червня 2016 року на території НК “Експоцентр України” (проспект Глушкова, 1) відбудеться найбільша агропромислова виставка країн Східної Європи, найважливіший загальнодержавний захід агропромислового комплексу України – ХХVІІІ Міжнародна агропромислова виставка “Агро–2016”. Про це повідомляє прес-служба .

“У рамках заходу відбудуться 7 спеціалізованих виставок: Animal.EX (тваринництво та ветеринарна медицина), FishExpo (рибне господарство та рибальство), біопаливо (відновлювальні джерела енергії та виробництво біопалива), рослинництво і агрохімія, ЕкспоАгроТех (виставка сільськогосподарської техніки, обладнання та запасних частин, зрошувального обладнання, засобів механізації сільгоспвиробництв, продовольчого машинобудування, обладнання для тваринництва, птахівництва, кормовиробництва), ORGANIC (екологічно безпечні продукти і технології), світ вина (виноробство)”, – йдеться у повідомленні.

Під час роботи виставки “Агро-2016” проводитимуть науково-практичні заходи (конференції, засідання за круглим столом, симпозіуми), презентації та дегустації різноманітної продукції, показ племінних коней та великої рогатої худоби.

Управління агропромислового розвитку ОДА завершує підготовку підприємств АПК до презентації Житомирської області на виставці.

“Експозицію області площею 24 м2 формують більше 30 сільськогосподарських, харчових підприємств і фермерських господарств. Продемонструють хлібобулочні, кондитерські, м’ясо-ковбасні, лікеро-горілчані вироби, морозиво, масло вершкове, тверді сири, молоко згущене, консервовані овочі та соки, мед натуральний, яйця курячі, перепелині, пиво-безалкогольні напої, борошно, крупи, насінневий матеріал, саджанці декоративних рослин, бульби картоплі, саджанці хмелю in vitro та екстракт хмелю. Крім того, для участі у Спеціалізованій виставці тваринництва та ветеринарної медицини ANIMAL'EX-2016 відібрали племінних тварин (велику рогату худобу) у двох господарствах області: 3 нетелі української чорно-рябої молочної породи та 4 нетелі симентальської породи”, – йдеться у повідомленні.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги