У Рівному презентують книгу про "Модерний націоналізм"

272

style="padding-top:20px; border-color:#fff;">

Фото kivertsi.com.ua

Сьогодні о 14:00, в Рівненському краєзнавчому музеї відбудеться презентація книги Віктора Тимченка "Модерний націоналізм".

Організатори презентації: Рівненський обласний краєзнавчий музей Рівненська обласна організація Цивільного корпусу «АЗОВ»

Якщо у світі найближчим часом нічого не зміниться, то на нього чекає катастрофа – підсумовує автор, аналізуючи демографічний вибух у країнах Півдня і його драматичні наслідки для європейської цивілізації. На цьому тлі активізуються націоналістичні рухи, котрі протистоять імперським мультикультурним експериментам.

Віктор Тимченко проводить межу між націоналізмом і шовінізмом, сильними і слабкими націями, називає союзників і противників націоналістів у їх боротьбі, а також не обходить гострі питання радикалізму і тероризму.

На великому матеріалі автор простежує розвиток націоналістичної ідеології від наукових витоків у добу її зародження до сьогодення, аналізує сучасні трансформаційні процеси, роль народу і території, ідеї і провідника, порушує проблеми суверенітету, націоналістичної спадщини, ставлення до расизму, антисемітизму та вождизму.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости