Громадянин Великобританії надіслав подяку волинським поліцейським за допомогу під час ДТП

1.2т

До Ковельського відділу поліції надійшов лист вдячності від громадянина Великобританії Ніла Робертса.

Про це повідомили у прес-службі ГУНП у Волинській області.

Гість України подякував за якісну роботу, зокрема, за неупередженість, чемність та допомогу під час оформлення дорожньо-транспортної пригоди на трасі Ягодин–Ковель-Київ.

Згідно з повідомленням, він дякує працівникам поліції,зокрема, слідчому Миколі Мельнику за професійність і кваліфікованість в опрацюванні дорожньо-транспортної пригоди.

"Його відмінні, вміння розмовляти англійською мовою зі мною, ослабили хвилювання, які виникли внаслідок моїх базових навичок російської мови і повного незнання української мови. Нік вчинив більше ніж я чи українська поліція могли від нього очікувати. Він був не тільки корисним, дружелюбним та ввічливим, а й розумів, що я отримав травми під час ДТП, перебував в стані шоку, тому він взяв під контроль ситуацію поки я не виїхав з Ковеля. Окрім особистих зобов’язань, він запевнився, що в мене є продукти харчування та купив відповідні мішки для того, щоб врятувати те, що лишилось в автомобілі. Нік, це подяка за вашу силу і за відчуття, які чудові місцеві полісмени", - йдеться в листі Робертса Ніла.

Автопригода трапилась 28 квітня на 402 кілометрі автодороги Ягодин–Ковель-Київ. 64-річний великобританець, рухаючись за кермом автомобіля "Citroën Picasso", не впорався з керуванням та злетів у кювет.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги