Хмельницькі правоохоронці вийшли на вулиці міста аби боротися з курцями

21

Фото: www.facebook.com/khmelpolice

Патрульна поліція міста намагається зменшити куріння в заборонених місцях. Кожного дня правоохоронці фіксують порушників та проводять з ними профілактичні бесіди.Вчора охоронці правопорядку попередили куріння в заборонених місцях. За час роботи патрульної поліції було винесено дев’ять постанов за статтею 175-1 КУпАП «Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях». Чотири порушення оформили працівники вело патрулю.

Патрульні рідко вдаються до таких суворих заходів і найчастіше порушників лише попереджали про адміністративну відповідальність. 

З появою велосипедного та пішого патрулю в місті таких правопорушень стало набагато менше. 

Вчора у парку імені М. Чекмана патрульні провели профілактичну бесіду з громадянами, які палили цигарки. Серед правопорушників були і неповнолітні, які як тільки побачили патруль припинили правопорушення. З ними також спілкувалися і пояснювали шкоду куріння та розповідали про відповідальність.

Нагадуємо, що згідно ЗУ «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення окремих положень про обмеження місць куріння тютюнових виробів» та Рішення сімнадцятої сесії Хмельницької міської ради «Про зменшення шкідливого впливу куріння тютюнових виробів на здоров'я населення на території міста Хмельницького» ми маємо вичерпний перелік місць, де куріння заборонено. 

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости