412- річна закарпатка потрапила до фіналу угорського конкурсу “Віртуозів”

586

12- річна дівчина з берегівського Оросієва потрапила до завершальної стадії змагань“Віртуозів”, яке проводить угорська телекомпанія “Дуна”.

Півфінали проходили у трьох вікових категоріях, Естер виступала серед наймолодших. Окрім неї, свою майстерність тут демонстрували Маріанна Паткош (арфа) та Гашпар Келемен (скрипка). Наша юна землячка виконувала твір Константина Дімітреску “Танок диявола”. І отримала найвищі бали від усіх 5 членів професійного журі.

“Своєю пристрасною грою ти підтвердила таку віртуозність, на яку не кожен зрілий митець здатний,- підсумовувала по завершенні виступу дівчини голова журі, відома оперна співачка Еріка Мікловша.- Мені тебе і твоєї гри завжди не вистачатиме.”

Фінал конкурсу відбудеться 3 червня, його у прямому ефірі покаже телекомпанія “Дуна”. Крім Естер, тут виступлять переможці інших вікових груп Томаш Кекені (контрабас) та Дюла Варга (скрипка). Саме ця трійка розіграє 3 червня головний приз. Фіналісти інтерпретуватимуть один класичний і один довільний твір. Кожен з них на цей раз оцінюватимуть не члени журі, а глядачі, перші лишень висловлять свою думку про почуті композиції. Отже, ім’я переможця назве аудиторія.

Бажаємо юній землячці успішного виступу й перемоги

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Тема
Источник

Наши блоги