В Житомирі фінішував чемпіонат ЗСУ з рукопашного бою пам'яті Героя України Тараса Сенюка

1,0 т.

18.05.2016

Протягом двох днів, у житомирському спортивному комплексі «Динамо»

Захід проводився на честь Героя України воїна-десантники полковника Тараса Сенюка, що загинув два роки тому в бою під Слов’янськом.

За перебігом змагань спостерігала дружина полковника Сенюка Ольга з донькою, представники влади, Міністерства Оборони, військових частин, гості з Федерації рукопашного бою та пересічні громадяни.

– Мені приємно, що змагання назвали в честь мого тата, – сказала донька Тараса Сенюка під час урочистого відкриття чемпіонату. – Переможе сильніший і той, хто цього дуже хоче.

Ольга Сенюк подякувала за організацію змагань, побажала учасникам перемоги і висловила сподівання, що чемпіонат стане традиційним саме у такому форматі.

– Світла пам’ять наближає до перемог. Доки ми пам’ятатимемо подвиги, відвагу і відданість присязі наших захисників, перемога буде за нами, – сказала дружина героя.

Чемпіонат проводився на двох килимах із залученням досвідчених рефері та судів. 104 спортсмена-військовослужбовця змагалися за право стати кращим «рукопашником» Збройних Сил.

На одному із килимів змагалися 6 команд представники Сухопутних військ, Повітряних та Військово-морських Сил, Головного управління розвідки, Сил спеціальних операцій і команда представників курсантів військових вишів. На другому килимі виступали 6 команд Високомобільних десантних військ – представники десантних бригад і навчального центру ВДВ.

– Рукопашний бій є основою фізичної підготовки, я так вважаю, тому в Високомобільних десантних військах він культивується і запроваджується починаючи з першого дня, коли військовослужбовець приходить до навчального центру ВДВ, – зазначив перший заступник командувача ВДВ генерал-майор Юрій Содоль.

У фіналі змагалися переможці двох килимів у кожній з категорій. У командному заліку на звання найкращої команди на килимі зустрілись команда ВДВ та Сухопутних військ. В результаті проведення восьми боїв по ваговим категоріям команди показали рівний результат – 4:4.

У індивідуальному заліку перемогу вибороли у вазі до 60 кг солдат Алан Джіоєв, до 65 кг – курсант Руслан Раков, до 70 кг – курсант Антон Шкварун, до 75 кг – лейтенант Ігор Рибак, до 80 кг – лейтенант Олександр Рибак, до 85 кг – молодний сержант Володимир Ситор, до 90 кг – молодший сержант Юрій Костюк, понад 90 кг – лейтенант Денис Житлов.

Джерело: zsu-info.com