Велосипедисти просять владу знизити ліміт швидкості на дорогах

1.7т

Велосипедисти з різних громадських організацій України закликають Кабмін знизити ліміт швидкості автотранспортних засобів на дорогах у містах до 50 км/год з нинішніх 60 км/год.

Про це повідомляє.

"Ми виступаємо за те, щоб швидкість на дорогах у містах України знизили до безпечного рівня. Безпечний рівень, як і в більшості міст Євросоюзу, становить 50 км/год, це ліміт", - сказала координатор з національної роботи Асоціації велосипедистів Києва Ірина Бондаренко.

Крім того, на думку активістів, необхідно зменшити ліміт нештрафованого перевищення швидкості на дорогах з 20 км/год до 5 км/год. Адже головною причиною смертності серед пішоходів і велосипедистів на дорогах є перевищення водіями безпечної швидкості руху.

"У разі наїзду на пішохода чи велосипедиста зі швидкістю 50 км/год, у них є 90% шансів вижити, на відміну від наїзду на швидкості 60 км/год, коли шанси вижити зменшуються до 5%", - сказала Бондаренко.

Раніше активісти велосипедного та пішохідного руху з низки українських міст підписали петицію з вимогою встановити безпечний ліміт швидкості в містах України та передали документ на розгляд у Кабмін, однак відповіді поки що не отримали

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости