На території закинутого саду у Тернополі знайшли артилерійський снаряд

353

На вулиці Дубовецькій у Тернополі на території закинутого саду знайшли артилерійський снаряд. Калібр небезпечного боєприпасу – 76 міліметрів.

– Небезпечна знахідка передана фахівцям групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління  для подальшого знешкодження шляхом контрольованого підриву, – повідомляють в прес-службі ДСНС України в Тернопільській області.

Рятувальники нагадують жителям області, що з настанням весни, коли на полях та присадибних ділянках активізуються господарські роботи, ймовірність виявлення вибухонебезпечних знахідок збільшується. Тож, аби не трапилося біди, Управління ДСНС України у Тернопільській області вчергове нагадує правила, які можуть вберегти життя та запобігти лиху:

Правило 1. Якщо ви знайшли предмет, який зовні нагадує боєприпас, або є підозрілим – не торкайтеся його! Правильно і безпечно знешкодити вибухонебезпечні предмети здатні лише досвідчені фахівці. Ні в якому разі не намагайтеся робити цього самостійно, адже це може призвести до непоправних наслідків.

Правило 2. Місце небезпечної знахідки варто обгородити та організувати його охорону, щоб ніхто не зміг на неї випадково наткнутися. Слід припинити будь-які сільськогосподарські чи інші роботи на цій ділянці.

Правило 3. Про підозрілий предмет необхідно терміново повідомити підрозділ ДСНС, зателефонувавши за номером «101» (дзвінки з мобільного – безкоштовні). У нагоді також стануть працівники Національної поліції та представники органів місцевого самоврядування, які мають відповідні інструкції з цивільного захисту населення в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости