Завтра з Житомирського вокзалу відправляється перша електричка до Києва

18

Завтра з Житомирського вокзалу відправляється перша електричка до Києва

Фото: мережа Інтернет

24 Травня 2016,11:00

1

91

Автор: Діана Мінаєва

Перша електричка до Києва відійде з вокзалу Житомира вранці 25 травня о 5:45. Потяг буде в дорозі близько 2,5 годин. За словами заступника міського голови Дмитра Ткачука, графік руху електрички розроблявся на основі думки самих житомирян. 42 % опитаних зацікавлені саме в такому розкладі: 5:45–8:19 зранку з Житомира до Києва і 18:15–близько 21:00 з Києва до Житомира ввечері.

Цей графік працюватиме з понеділка до п’ятниці. В суботу потяг не їздитиме, а в неділю відправлятиметься лише ввечері о 17:55 з Житомира, орієнтовне прибуття до Києва – 20:42. У найближчій перспективі можливе введення ще одного рейсу в денний час.

За словами чиновника, потяг матиме 8 вагонів, так що місця має вистачити всім. Аби вирішити проблему житомирян, які мають дістатися у ранковий час до залізничного вокзалу, в місті запустять три додаткових рейси тролейбусів – 6, 15 і 3. Вони їздитимуть за своїми звичайними маршрутами, і о 5:20 зупинятимуться на залізничному вокзалі.

Перший тролейбус відправлятиметься з “Ялинки” о 4:23, та о 4:46 з Крошні та Гідропарку. За словами Ткачука, сталий розклад руху електротранспорту буде запорукою зручності користування тролейбусами для житомирян.

Зараз обласні чиновники окремо працюють з перевізниками приміських напрямків, щоб мешканці навколишніх сіл теж могли без проблем дістатись в ранковий час до залізничного вокзалу.

Нагадаємо, що з 23:00 по 6:00 проїзд в нічному транспорті буде оплачуватися по нічному тарифу. Вартість проїзду становитиме 6 грн для усіх категорій пасажирів без обмежень. Разом з тим варто зазначити, що з 1 липня вартість проїздного квитка на електротранспорт міста знизиться.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости