Франківський депутат і ветеран АТО стане начальником внутрішньої безпеки Генпрокуратури

291

Генпрокурор Юрій Луценко запросив депутата Івано-Франківської міської ради, учасника АТО Петра Шкутяка на посаду начальника управління внутрішньої безпеки Генеральної прокуратури України.

Про це повідомляє , посилаючись на та журналіста Володимира Бойка. Сам Бойко припускає, що призначення популярної фігури – ветерана-атошника Петра Шкутяка – потрібне Юрію Луценку “заради піару” і що “реальну кадрову політику визначатимуть колишні міліцейські генерали, яких Луценко набере на службу”.

Про призначення на посаду начальника внутрішньої безпеки ГПУ “людини не з системи прокуратури” кілька днів тому повідомив на своїй у фейсбуці нардеп Борислав Береза.

“У Генпрокуратурі з’явиться нова особистість. Це людина, яка очолить внтрішню безпеку і буде чистити прокуратуру від тих персон, чий спосіб життя і витрати не відповідають легальним доходам. Цю людину вже називають “Чистильник”, і він не з системи прокуратури…” – написав Береза.

Сам Петро Шкутяк наразі ані підтверджує, ні спростовує інформацію про своє можливе призначення. Відомо, що він уже кілька днів перебуває у Києві.

Нагадаємо, активний учасник Революції гідності, Петро Шкутяк у травні 2014 року пішов добровольцем в батальйон “Айдар”, брав участь у кількох бойових операціях проти російсько-терористичних військ, був важко поранений 20 липня 2014 року в бою під Хрящуватим, де проти “Айдару” виступили десантники Псковської дивізії військ РФ. Нагороджений іменною зброєю та медаллю “Захиснику Вітчизни”. Депутат Івано-Франківської міської ради, голова фракції БПП “Солідарність”.

загрузка... -->

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости