Житомирська влада проігнорувала День Героїв (ФОТО)

26

Житомирська влада проігнорувала День Героїв (ФОТО)

Фото: Василь Хомюк

24 Травня 2016,10:32

232

Автор: Василь Хомюк

В Україні 23 травня відзначили День Героїв. Це свято на честь вояків – борців за волю та соборність України. У Житомирі свято відбулося без надмірного пафосу та урочистостей.

Кілька десятків житомирян зібралися біля могили Омеляна Сеника та Миколи Сціборського. Вони вшанували пам'ять усіх загиблих воїнів хвилиною мовчання та заспівали гімн.

Вартао зазначити, що жоден представник міської чи обласної влади до заходу не долучився. На думку активістів та депутатів від ВО “Свобода”, День Героїв – це свято не для влади, а для справжніх патріотів та українців, які шанують та пам’ятають своїх героїв.

"День Героїв – свято великої української нації, яке визнає український народ, але чомусь не визнає влада. Щорічно до цього свята ми проводимо різнотипні заходи, але і міська, і обласна влада просто ігнорує цей день. Важко зрозуміти сьогодні позицію влади, адже окрім історичних героїчних постатей України існують і герої сьогодення, які поклали своє життя за самостійну, соборну Україну та ті, які зараз захищають наш спокій на війні з російським агресором. Наразі усі національні починання необхідно підтримувати, а то й самостійно їх ініціювати”, – сказав громадський активіст Костянтин Суський.

Варто зазначити, що саме 23 травня, у День Героїв, представники ВО “Свобода” спільно з активістами відвідали ветеранів УПА, які проживають у Житомирі.

>

>>>>>>>>>>>>

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости