У ЧДТУ ректора обиратимуть у другому турі

786

Учора в Черкаському державному технологічному університеті відбулися вибори ректора. За результатами голосування, ніхто з кандидатів не набрав достатньої кількості голосів, тому проводитимуть другий тур виборів. Про це розповів начальник відділу по зв'язкам з громадськістю ЧДТУ Віктор Мисник.

На засіданні Організаційного комітету, який відбувся 24 травня, ухвалили призначити другий тур виборів ректора та провести його 1 червня у фойє актової зали ІІ корпусу університету.

За результатами голосування, участь у другому турі братимуть доктор економічних наук, професор Назаренко Сергій Анатолійович, який набрав 192 голоси виборців тобто 32,38% та доктор технічних наук, професор Мусієнко Максим Павлович, за якого проголосували 89 виборців або 15,01%.

Сьогодні кандидати подаватимуть свої заявки на зустрічі з виборцями, а оргкомітет організовуватиме запрошення для проведення. Також планується проведення дебатів. Наразі кандидати визначаються із датою іх проведення.

Для того, щоб докладніше ознайомитися з програмами кандидатів, можна переглянути відповідний розділ на сайті університету.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги