Полтавці просять Мамая створити сквер Героїв АТО

353

Фото:restplace.com.ua

На сайті Полтавської міської ради з’явилася петиція про створення скверу героїв АТО по вулиці Красіна (в майбутньому вул.Героїв АТО).

Її подала Ткаченко Наталія Олегівна. Ось деякі уривки з петиції.

Останнім часом у Полтаві було розпочато активний процес декомунізації. Вулицю Красіна збираються перейменувати на вулицю Героїв АТО. У зв'язку з цим громадяни які проживають за адресою вул. Грушевського 22/69 вул. Красіна 63 вул. Красіна 65 звертаються до мера нашого міста - Мамая Олександра Федоровича і Полтавської міської ради та виконавчого комітету Полтавської міської ради у м. Полтаві з ініціативою і проханням створити на нашій спільній прибудинковій території сквер Героїв АТО.

Ми пропонуємо вшанувати пам’ять наших земляків створенням маленького зеленого оазису сквером Героїв АТО де кожне дерево носитиме ім'я свого героя де можливо зробити правильне та гарне сучасне вечірнє освітлення яке буде гармоніювати із навколишнім простором підкреслювати красу дерев та нічного міста. Такий сквер може в майбутньому стати гідним місцем уваги пам'яті виховання патріотизму у молоді і можливо навіть стане майбутньою візиткою Полтави.

Наразі, загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію складає 225 осіб із необхідних 250.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги