Фабрика ЗАТ "Житомирські ласощі" працює та продовжує нарощувати свої потужності.ВІДЕО

21

Фабрика ЗАТ "Житомирські ласощі" працює та продовжує нарощувати свої потужності.ВІДЕО

18.05.2016

Відрахування до бюджетів усіх рівні на суму понад 5 млн грн, майже 1000 працівників та загальнодобовий обсяг виробництва більше 100 тон – це показники роботи кондитерської фабрики ЗАТ «Житомирські ласощі». Такі результати господарської діяльності підприємство показало всього за 4 місяці своєї роботи.

Олександр Рогаль, в.о. голови правління ЗАТ «Житомирські ласощі»: «Завдяки тому, що підприємство працює злагоджено, в нормальному трудовому ритмі, нам далося налагодити зв’язки з постачальниками сировини. Відновили стосунки із 14 країнами: це і ближнє зарубіжжя, і європейські країни, і близький схід. Підприємство має майбутнє, перспективи та забезпечує себе усім необхідним, не маючи боргів. Ми сплачуємо своєчасно податки, заробітну плату».

Не тільки потоки неправдивої інформації та десятки судових засідань «дарує» колишній власник ТдВ «ЖЛ» новому керівництву. Мільйонні борги – ось, що залишив після своєї роботи Ігор Бойко.

Олександр Рогаль, в.о. голови правління ЗАТ «Житомирські ласощі»: «Що стосується його боргів по вітчизняним постачальникам, то вони становлять більше 50 млн грн. Частину боргів ми вимушені були сплатити, на загальну суму – більше 3 млн грн. Сюди входить: плата за газ; електроенергію; частково борги по заробітній платі, яку він не виплатив тим людям, які перейшли на роботу до ЗАТ «Житомирські ласощі» по переводу. Ми взяли на себе ці зобов’язання».

Що ж стосується улюбленого міфу, створеного Ігорем Бойком, а саме – про чисельних безробітних працівників фабрики, то засідання трудового колективу повністю його розвінчали. Варто зазначити, що самі робітники якщо й згадують колишнє керівництво, то тільки у розрізі питання невиплачених коштів.

Зінаїда Бура, робітниця цеху №6: «Фабрика працює, усе добре. І дай Боже, що і дальше все було добре. Ми коли при Бойку працювали, то отримували заробітну плату 2000-2200 грн, а зараз він ще й з мільйонними боргами за нашими спинами судиться, а ми навіть не отримали гроші за листопад та грудень, за 2014-15 рік не отримали 13-ту заробітну плату. Також, не отримали відпускних і т.д. І він сьогодні говорить, що все у нього по правді? То це все – брехня».

Аналізуючи останні виступи та дії зі сторони Ігоря Бойка, то не тільки працевлаштування робітників кондитери турбує його. Привласнення майна фабрики – ось, що у пріоритеті на сьогодні. Але, як наголошує начальник юридичного відділу ЗАТ «Житомирські ласощі» Олена Губерт, у нього на це немає жодних прав.

Олена Губерт, начальник юридичного відділу ЗАТ «Житомирські ласощі»: «Вказане майно належить ЗАТ «Житомирські ласощі», відповідно до відомостей, які містяться в єдиному державному реєстрі прав на нерухоме майно. Із застосуванням двохсторонньої реституції, все майно що передавалося у 2011 році від ЗАТ «Житомирські ласощі» до ТдВ «ЖЛ», автоматично повертається власнику, а саме ЗАТ «Житомирські ласощі», яке з 1993 року володіло вказаним майном. Те рішення суду, на яке посилається Ігор Бойко, воно стосується юридичної особи ТдВ «ЖЛ», державна реєстрація якого скасована. і відомості про вказану юридично особу не містяться єдиному держреєстрі».

Прес-служба ЗАТ «Житомирські ласощі»

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости