Управління захисту економіки викрили махінації з бюджетними коштами на Хмельниччині

358

Ілюстрація

У результаті злочинних дій посадовців державі завдано збитків на суму понад 600 тисяч гривень. Протизаконні вчинки зафіксували управлінці захисту економіки в області. Уже відкриті кримінальні провадження.У одній з районних  державних адміністрацій області оперативники Управління захисту економіки області виявили факти протиправної діяльності директора та посадових осіб управління освіти. Було виявлено, що особи розкрадали бюджетні кошти.

Посадовці управління освіти однієї з РДА, всупереч Закону України «Про здійснення державних закупівель», придбали продукти харчування без проведення конкурсних торгів. Виявилося, що поставлені продукти не передбачені договорами та перспективним меню, затвердженим санепідслужбою та є значно гіршої якості за ті, які мають бути. За цією справою прокуратура відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) КУ України.

У іншому випадку керівник ТОВ з метою отримання кредиту подала до державної спеціалізованої фінансової установи недостовірні документи про фінансовий стан товариства. З бюджету вона отримала більше 400 тисяч гривень.

За фактом вчиненого злочину слідчим управлінням ГУНП в Хмельницькій області було відкрито кримінальні провадження за ч. 1 ст. 222 (Шахрайство з фінансовими ресурсами) та ч.1 ст.366 (Службове підроблення) КК України.

Загалом державі завдано збитків на суму понад 600 тисяч гривень. Наразі поліцейські проводять слідчо-оперативні заходи, які спрямовані на відшкодування завданих збитків. Також встановлюють й осіб, які причетні до цих порушень. 

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости