У луцьому парку облаштують стоянку

1.1т

Депутати затвердили Концепцію розвитку Центрального парку культури і відпочинку, згідно з якою, на території парку передбачать різноманітні функціональні зони.

Відповідне рішення обранці громади ухвалили під час засідання 15 чергової сесії Луцької міської ради 30 листопада.

Нагадаємо, згідно з документом, парк поділили на сектори та прописали щодо кожного з них як він буде використовуватися. Так, розписаний план пріоритетів на 3-5 років. Серед пріоритетів, які визначили шляхом опитування лучан – автомобільна парковка, пляж та атракціони. Це, зі слів заступника міського голови Юрія Моклиці, - те, що найбільше потрібно лучанам у парку. Наступного року планують облаштувати парковку вздовж вулиці Глушець, пляжем пропонують займатися у 2018 році, оскільки потрібно розробити складний проект, щоб відпочинкова зона була безпечною (через високі береги річки та сильну течію).

Щодо атракціонів, то у 2018 році пропонують провести аукціон та визначити інвестора, паралельно проклавши комунікації – водопостачання і водовідведення території атракціонів, зоопарку, комплексу "Спартак" та ротонди. На території іподрому створять мистецьку зону, яка переходитиме в зону інтелектуальних ігор та розваг. Зону паркових розваг планують облаштувати на території, де нині діє мотузковий парк – саме там хочуть сконцентрувати усі об’єкти торгівлі, щоб вони не були хаотично розкидані парком.

Зона ристалища буде розташована ближче до Старого міста, її хочуть присвятити лицарській тематиці. Окрім того, наразі не планують здійснювати ніяких робіт на території заказника "Пташиний гай", який є однією з найбільш проблемних ділянок парку. Також передбачають систему менеджменту парку – адміністратора, сімох озеленювачів та кількох прибиральників. У рамках підприємства "Парки та сквери міста Луцька" хочуть створити дільницю з обслуговування парку, яка займатиметься розподілом цих працівників.

Одним з обговорюваних питань стало облаштування парковки. Депутати нагадали, що одна земельна ділянка біля парку, свого часу надана під паковку, перетворилася на ринок. Проте, зазначив Юрій Моклиця – про повернення цієї ділянки громаді досі невідомо. Тому чекати, найімовірніше, доведеться довго.

Парковку в парку планують зробити лінійною з заїздами на ділянці від Центрального ринку приблизно до центрального входу в парк. Крім того, саме відсутність парковки – одне з найпоширеніших прохань лучан, яке вони озвучували, коли готувалася Концепція розвитку парку. А ця парковка передбачена в проекті детального плану території центральної частини міста. Урешті депутати проголосували за Концепцію, виключивши з неї кошти на облаштування кафе поруч зоопарку.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости