Розлазиться на очах: у Тернополі нарікають на неякісну доріжку у парку

879

"Бруківка на алеях в парку Топільче, від футбольної ДЮСШ до перетину з іншою алеєю та на алеї від Орнави в напрямку річки Серет, почала просідати", – таке повідомлення надіслали тернополяни на портал "Відкрите місто".

Вони кажуть, якщо пройтись, то наглядно видно, що в багатьох місцях шви між бруківкою серйозно збільшились, з'явились "хвилі" на доріжках, бордюри просіли. Особливо це замітно на алеї від ДЮСШ до тенісних кортів, де доріжки по краях просто розлазяться на очах. Комунікацій під бруківкою немає, тому явно виконавці якісно не зробили основу під бруківку. Цікаво чи була дана гарантія на виконану роботу, адже робилось це все за державні гроші, тобто гроші тернополян?!

На що їм комунальне підприємство "Об"єднання парків культури і відпочинку м.Тернополя" повідомило:

11 жовтня 2016 року було створено комісію працівниками КП "ОПКіВ м.Тернополя" по обстеженню пішохідних доріжок в парку "Топільче" . Під час обстеження було виявлено, що роботи виконані неякісно. В свою чергу було направлено листа і акт обстеження в Управління житлово-комунального господарства, екології та благоустрою так як вони були замовниками даних робіт.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Тема
Источник

Наши блоги