Довибори 17 липня можуть не відбутися, – Магера

3.1т

Таку думку в ефірі 5 каналу під час ток-шоу "Досвід з Наталією Семенченко" висловив заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера, - передає УНН.

З його слів, виділених для їх проведення 12,5 мільйона гривень не вистачає. У депутатів залишається один пленарний тиждень в червні для того, щоб знайти додаткові кошти. Адже 1 липня виборчі дільниці вже повинні починати працювати. Крім того, каже Андрій Магера, є ще одна небезпека.

"Надійшло подання (подання Президента на призначення нових членів ЦВК - ред.) До Верховної Ради України. Там є дві постанови - про звільнення членів ЦВК і про призначення нових. Уявіть ситуацію, коли членів ЦВК звільнять, а нових не призначать. А зараз виборчий процес. Зараз ЦВК практично кожен день реєструє кандидатів. І що далі?",- запитує заступник голови ЦВК.

Нагадаємо, 10 травня ЦВК оголосила вибори у чотирьох округах в Україні, де колишні народні депутати набули інших посад. Натомість Волині серед них не було. Але під тиском громади вибори на окрузі № 23 таки оголосили на 17 липня. Нагадаємо, вибори на Волині спричиненінародного депутата .

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости