Полтавця учасника збройного формування «Призрак» судитимуть у Лисичанську

23
Читайте також:

Прокуратура Полтавської області затвердила та направила до суду для здійснення спеціального судового провадження обвинувальний акт стосовно учасника незаконного збройного формування. Чоловіка обвинувачують за сприяння діяльності та участь у терористичній організаці).

Досудовим розслідуванням, проведеним слідчим відділом УСБУ в Полтавській області за процесуального керівництва прокуратури, встановлено, що у червні 2014 року 37-річний полтавець за власною ініціативою, утверджуючи ідеї та мету створення терористичних організацій «ЛНР» та «ДНР», розповсюджував у Полтаві примірники надрукованого інформаційного бюлетеня, в якому йшлося про необхідність підтримання вищезгаданих терористичних організацій, - розповів начальник управління Юрій Кравченко.

У вересні 2014 року на Луганщині полтавець вступив до збройного формування «Призрак» терористичної організації «ЛНР» та в подальшому воював на боці терористів.

За словами начальника управління, через те, що підозрюваний перебуває на непідконтрольній українській владі території та знаходиться в розшуку, слідчими та процесуальними керівниками було прийнято рішення про проведення щодо нього спеціального досудового розслідування, за результатами якого обвинувальний акт направлено до Лисичанського міського суду Луганської області для заочного засудження.

Це перший обвинувальний акт, направлений прокуратурою Полтавської області для заочного засудження, - сказав прокурор.

Про це повідомляє прокуратура Полтавської області.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги