Представники соцзахисту розглядають наслідки реформування програми житлових субсидій

330

Представники соцзахисту розглядають наслідки реформування програми житлових субсидій

Фото: прес-служба ОДА

26 Травня 2016,14:43

3

Сьогодні, 26 травня, у Житомирській ОДА розпочався семінар з представниками органів соціального захисту населення області “Соціально-економічні наслідки реформування програми житлових субсидій за підсумками 2015 року”, який проводиться за підтримки Міністерства соціальної політики України, Світового банку та фонду ESMAP. Про це повідомляє прес-служба .

На семінарі була присутня директор департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Галина Корінна, яка подякувала організаторам семінару та наголосила:

“Субсидії – це одне з пріоритетних завдань, над яким працює наш Уряд. За підсумками минулого року, ми справилися із завданнями, які на нас покладало Міністерство, і вибороли перше місце по Україні за кількістю оформлених субсидій”.

“Учасники семінару обговорили питання соціально-економічних наслідків реформування програми житлових субсидій за підсумками 2015 року. Також чільне місце обговорювали зміни до порядку надання житлових субсидій. Нагадаємо, що з 1 травня 2016 року . Крім цього, на розгляд учасників винесли питання про особливості автоматичного призначення житлових субсидій на наступний період”, – йдеться у повідомленні.

Також учасники мали змогу отримати відповіді на свої запитання.

Семінар триватиме протягом дня.>

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Тема
Источник

Наши блоги