Проводовому радіо у Бердичеві таки бути (ВІДЕО)

360

Проводовому радіо у Бердичеві таки бути (ВІДЕО)

Фото: відео: Віталій Яремчук

28 Травня 2016,09:30

28

Автор: Софія Юшковська

Редакція міського проводового радіомовлення у Бердичеві декілька сесій підряд ставала темою номер один. Частина депутатів вважає це комунальне ЗМІ збитковим, адже тільки цього року на його фінансування потрібно виділити з міського бюджету 160 тис. грн, а прибутку з нього фактично немає.

Тому, на думку деяких бердичівських народних обранців, міську редакцію проводового радіомовлення треба закрити. Такий проект рішення розробив депутат Олексій Побережний. Але на сьогоднішній шостій позачерговій сесії він заявив: виконком відмовився це розглядати. Тому, на переконання депутата, його колеги би мали проголосувати за цей проект на сесії, бо, мовляв, дане ЗМІ щороку потребує все більшого фінансування, подає неповну інформацію і питання з його збереження щоразу продавляють окремі. Однак колеги Олексія Побережного по профільній комісії, яка розглядала питання роботи міської редакції проводового радіомовлення, зазначили: на комісії дійсно двічі ставилося на розгляд це питання. Але воно двічі і не пройшло. Тому виносити його на голосування під час сесії незаконно.

Після цього почались дебати: за і проти існування радіо у Бердичеві. Зі слів одних депутатів – ліквідувати радіо – це відібрати джерело інформації у маломобільних верств населення, які є інвалідами чи прикуті до ліжка. У таких, кажуть, ніхто не питав, треба їм це радіо чи ні. Але у відповідь прихильники ліквідації проводового “брехунця” лише кажуть: збиткові підприємства не повинні функціонувати.

Голова місцевого осередку УТОС Ніла Філімончук прийшла на сесію з жінкою, яка є незрячою. З їх виступу присутні почули: депутати не мають права відбирати у жебрака останній шмат хліба, себто радіо для таких людей – це все.

Присутні представники громадських організацій маючи слушну нагоду пожалілися: за їхніми проханнями дане ЗМІ не висвітлює подій, які ініціюють саме вони. Але міський голова запевнив: жодного разу до нього особисто ніхто не звертався із подібними наріканнями, що, мовляв, комунальне ЗМІ комусь

На підтримку радіо виступив і доброволець, який понад рік пробув на сході України у складі 95 бригади, – Анатолій Блащук. Зі слів чоловіка, закрити чи зламати завжди найлегше. А от удосконалити, допомогти стати кращим – це складніше.

У результаті, за програму розвитку інформаційного простору Бердичева на І квартал більшість депутатів усе ж проголосувала. Тому проводовому радіо у місті бути. Але тут же у залі пролунали думки про те, що якщо радіо не стане кращим і не висвітлюватиме роботу усіх, хто того забажає, питання про його існування підніматимуть повторно.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости