, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

"Приходьте завтра": у Кременчузі лікарі забули в тілі хворої на рак жінки півметра марлі

763

У Кременчузі лікарів притягнуто за халатність до кримінальної відповідальності за те, що під час операції вони забули в тілі жінки півметра марлі.

Повідомляється, що лікарі оперували жінку з діагнозом рак прямої кишки і забули в її тілі півметра марлі. Після операції жінка мучилася три місяці із постійними болями. Лікарі запевняли, що це наслідки хіміотерапії. Згодом, потерпіла зрозуміла причину свого стану здоров’я, коли з власного тіла висунула ганчірку.

Звернувшись до лікарів, вони відмовили їй у допомозі, наказавши чекати до ранку. Уже наступного дня лікарі видалили півметра марлі. За словами медиків, вони не заперечують, що такий факт міг статися. Хто винен у такій похибці з’ясовують працівники поліції.

За таку халатність лікарі понесуть кримінальну відповідальність, за статтею 367 Кримінального кодексу України "Службова халатність", карається строком від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3-х років та зі штрафом від 100 до 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги