Екзотичні гуцули: Фільм "Легенда Карпат" вразив глядачів Канського фестивалю

754

Фільм "Легенда Карпат", який був відзнятий у Чернівецькій області, викликав неабияких ажіотаж у глядачів світового кінофестивалю у Каннах.

Повідомляється, що українська делегація перебувала у Франції на 69 кінофестивалі з 11 по 22 травня.

"Нас прийняли навіть тепліше, ніж у Чернівцях. Сильно зацікавилися нашими українськими мотивами представники різних країн. Особливо активно - представники Румунії та Китаю. Я здивувався, що китайцям це було цікаво. Коли я їх запитав, чому - вони відповіли: "Вам же подобаються фільми з Брюсом Лі, для вас це екзотика. Для нас такою ж з екзотикою є гуцули і гори", - розповів режисер і продюсер фільму Сергій Скобун.

Продюсер також відмітив, що вже активно говорять про подальше співпрацю і трансляцію українського фільму у Румунії та Китаю.

Раніше Скобун повідомляв, як його кінострічка потрапила до переліку фільмів, які транслюватимуть на Каннському кінофестивалі:

"Її проаналізували, і запропонували нам додати до стрічки англомовні титри. Спочатку я вагався, чи варто це робити, однак все-таки вирішив. Пізніше кіно пройшло відбір і нас включили до переліку короткометражок, які транслюватимуть у Каннах на кінофестивалі. Я отримав запрошення на дві особи для участі у цій імпрезі", - відзначив Сергій Скобун.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги