В Житомирській області паспортизовано лише 4 пляжі

319

В Житомирській області паспортизовано лише 4 пляжі

26.05.2016

25 травня, у малій залі Житомирської ОДА відбулося чергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника голови ОДА Геннадія Дмитренка.

Про організацію та порядок проведення нетехнічного розмінування територій Житомирської області доповів заступник начальника управління з державного нагляду та контролю ДСНС України в Житомирській області Олег Шахрай.

За 2016 рік було знищено 439 вибухонебезпечних предметів, а за аналогічний період 2015 року – 626.

Щодо стану готовності до купального сезону 2016 року, місць масового відпочинку на водних об’єктах та комунальних аварійно-рятувальних служб на воді Олег Шахрай повідомив, що в області станом на 17 травня паспортизовано 4 пляжі, загальною площею 5,45 га у місті Житомирі, Бердичеві, Коростені та Новограді-Волинському.

Геннадій Дмитренко закликав усіх присутніх відповідально ставитися до підготовки області до літнього сезону.

Також розглянули питання про стан накопичення регіонального та місцевих резервів в області для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Про організацію забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення у 2016 році доповів Олександр Шпита, в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, який зазначив, що рівень інфекційної ситуації в області є стабільним.

Останнє питання, яке обговорили – про стан дотримання санітарних норм на об’єктах літнього відпочинку та оздоровлення людей, у тому числі дітей в оздоровчий період 2016 року.За матеріалами прес-служби ОДА

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Тема
Источник

Наши блоги