Перезапуск: на Тернопільщині з'явиться декілька сучасних військових частин

1.3т

На Тернопільщіні планують відновити діяльність пустуючих військових частин і привести їх до сучасних вимог, на це вже виділені кошти Міністерством оборони України.

Уже розпочали реконструкцію військової частини у Теребовлі. Роботу планують завершити до кінця року. Використовуватимуть кошти з обласного, а також державного бюджетів.

"Є у планах відновити військову частину у Теребовлі. Там військова частина пустувала близько п’ятнадцяти років. Майже весь склад бригади переведено до Тернополя, більша частина бійців служить у зоні АТО. На реконструкцію військової частини у Теребовлі необхідно не менше сорока мільйонів гривень. Треба оновлювати і штаб, і котельню, і житловий фонд. Житловий фонд буде реконструйований відповідно до сучасних вимог. Військовослужбовці будуть розміщуватися по двоє або четверо. Будуть кімнати з необхідним обладнанням. Обсяг робіт досить великий, але до кінця року за наявності коштів повинні встигнути", – розповідає командир 44 артилерійської бригади Сергій Баранов.

У військовій частині Теребовлі служитиме до вісімдесяти військових. Створюватимуть військові частини також у Бережанах й у Чорткові.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги