Чернівецькі прикордонники представили військову техніку (ФОТО)

358

До свого професійного свята – Дня прикордонника – Чернівецький прикордонний загін влаштував у Центральному парку біля Літнього театру виставку сучасної військової техніки та обладнання. Дівчатка і хлопчики оточили з усіх боків БТР, залазили всередину. Старшокласникам більше подобалися машини та квадроцикл. Люди фотографувалися сім’ями біля пробитого кулями українського прапора на БТРі, який буковинські прикордонники привезли з Луганська.

– Я вперше у БТРі. Справляє враження. Почуваюся ніби на війні, – запевнив десятикласник Володимир. – Я поважаю прикордонників, бо вони захищають нашу країну і нас. Може, також стану прикордонником.

– У зв’язку з професійним святом прикордонників ми демонструємо військову техніку, засоби охорони державного кордону, зразки оптичної техніки, якими оснащений Чернівецький прикордонний загін. Зокрема, нам була надана сучасна автомобільна техніка високої прохідності американського та німецького виробництва, квадроцикл, – розповів помічник начальника загону, начальник прес-служби Сергій Бровко. – Такі заходи дають можливість молодому поколінню ознайомитися з військовою технікою, якою користуються прикордонники, більше дізнатися про їхню службу. Можливо, дехто з них також обере цю професію. Заради цих дітей багато прикордонників зараз знаходяться на Сході України. Зокрема 600 буковинських прикордонників пройшли через зону АТО. Там загинуло 67 українських прикордонників.

Молоді хлопці із зацікавленням розглядають біноклі, тепловізор, окуляри нічного бачення. "Це прилади для прикордонного контролю. Ось прилад із ультрафіолетовим світлом для перевірки паспортів, – показує прикордонник Олександр Шендер. – А це прилади для огляду транспортних засобів у важкодоступних неосвітлених місцях, які не можна побачити очима. Металошукач використовуємо для огляду людей, що перетинають кордон. Є ще й набір оглядових дзеркал для огляду транспортних засобів знизу".

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: , ,

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости