Не потрібне сміття зі Львова: у Житомирі розпочали громадську кампанію

1.8т

Житомиряни розпочали активну громадську кампанію супротиву задля недопущення львівських вантажівок зі сміттям у Житомир.

Про це пише zhitomir.today.

Люди переконують, що місцеве сміттєзвалище і так в жахливому стані, а зараз хочуть привезти тонни сміття ще й зі Львова. Мешканці, які живуть поблизу житомирського сміттєзвалища і без того потерпають від жахливого смороду. Тому основні вимоги житомирян – повна ліквідація та рекультивація житомирського сміттєзвалища, побудова сміттєпереробного заводу і звісно недопущення львівських вантажівок.

Кілька ініціативних містян почали активну інформаційну кампанію у соціальних мережах та закликають усіх жителів, яким не байдужа жахлива екологічна ситуація у Житомирі, не допустити приїзду львівських вантажівок зі сміттям та перекрити всі в’їзди на житомирське сміттєзвалище. При чому, не тільки львівським вантажівкам, але й автомобілям житомирських комунальників.

Крім того, активісти обурені рішенням мера міста, який ні з ким не порадившись вирішив зробити з Житомира смітник та дозволив привозити львівське сміття.

Як зазначає видання, 12 травня голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський провів зустріч з представниками шведської компанії ECOENERGY SCANDINAVIA HOLDING AB та китайської компанії CHINA WESTERN POWER INDUSTRIAL CO., LTD під час якої обговорили питання реалізації проекту по будівництву заводу, який виготовлятиме енергію з біомаси, та сміттєпереробного заводу в Житомирі.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Тема

Наши блоги