Духовий оркестр дав концерт у причепі фури (ФОТО)

16

Духовий оркестр дав концерт у причепі фури (ФОТО)

Фото: прес-служба військової частини – польова пошта В3231

24 Травня 2016,10:51

41

У неділю, 22 травня, духовий оркестр військової частини – польова пошта В3231 привітав мальовниче село Кам’янку із Днем села. Про це повідомляє прес-служба військової частини – польова пошта В3231.

Село зустріло оркестрантів веселими розвагами, щирими посмішками, душевною теплотою і… несподівано облаштованою сценою. Грати музикантам довелося прямісінько у причепі фури, святково прикрашеної жовто-блакитними повітряними кульками. Та екзотичність сцени не стала на заваді професіоналам.

Розпочався концерт і імпровізована сцена зазвучала на повну. Звуки різних духових інструментів злилися в єдину чарівну мелодію, одну, другу, третю… Загаломдля жителів села Кам’янка музиканти виконали 15 творів .

Новий досвід, вдячна публіка, яскраві спогади залишилися у пам’яті військових артистів від поїздки. Натомість селянам на згадку – прямий доказ того, що навіть тоді, коли у країні триває неоголошена війна, військовий не втрачає самовладання і продовжує саморозвиватися, удосконалювати свою фахову майстерність і піднімати дух цивільного населення.

>

>

>

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости