УкрРус

Стало відомо коли ДНЗ ідуть на канікули

Після випускного балу у школах Закарпаття настав час відпочити нашим найменшим діткам, які є вихованцями ДНЗ. Першими на літні канікули йдуть вихованці дитячого дошкільного закладу №3 з 1 по 30 червня. Діти, які відвідують садочки №1 та №4 відпочиватимуть із 1 по 31 липня, а малята другого дитсадка матимуть канікули із 1 по 31 серпня, – про це йшлося сьогодні на робочій при міському голові.

Поки діти будуть вдома, чи в іншому дошкільному закладі, завідувачки організовуватимуть проведення поточних косметичних ремонтів у приміщеннях. Для здійснення цих робіт у бюджеті передбачені кошти у сумі: по 35 тисяч гривень для ДНЗ №1 та №2, по 25 тисяч гривень для ДНЗ №3 та №4, ДНЗ с.Собатин – 10 тис. грн. Втім це не стосується капітальних робіт.

Перелік необхідних оновлень визначатимуть завідувачки самостійно. Як наголосив Степан Бобик, міськвиконком спрямовуються кошти, аби була змога залучити бригаду спеціалістів, а не колектив закладу, до здійснення штукатурних робіт, заміни підлоги, фарбування стін тощо. Самі ж завідувачки відзначили, що прибирання приміщень, території та інші супутні роботи виконуватимуться силами працівників. Інша основна мета – не збирати кошти для ремонтів та придбання матеріалів від батьків. Крім того, у ході бесіди мер зауважив, що в наступні роки, очевидно, суми спрямовані для поточних оновлень у дошкільних закладах збільшуватимуться.

Також, наголошуємо, що всі батьки, які бажають віддати свою дитину до дитсадка, повинні написати відповідну заяву до закладу, який обрали

Наши блоги