Маріуполь. Бомжів виганяють з місцевих ринків

213
Маріуполь. Бомжів виганяють з місцевих ринків

Маріупольські ринки (Донецька область) тепер виключені зі списку можливих місць роботи осіб без певного місця проживання. Міська влада заборонила бомжам працювати на місцевих ринках вантажниками. Днями про це рішення офіційно заявила Олена Аврамова, заступник директора департаменту економіки Маріупольської міськради.

Олена Аврамова пояснила таке жорстке рішення міської влади тим, що практично всі хворі на холеру особи в місті - це бомжі, які ведуть асоціальний спосіб життя.

Влада Маріуполя вже дала розпорядження керівникам місцевих ринків, що забороняє залучати бомжів до робіт по завантаженню-розвантаженню товарів. Контролювати виконання цього закону буде охорона місцевих ринків, яка, до речі, буде охороняти ринкові площі від відвідувань останніх вночі та ввечері.

Видео дня

Нагадаємо, що в місті з 28 червня проводиться робота з виявлення бродяг та їх доставці у лікувальні заклади та ізолятори для обстеження і подальшого лікування. Така постанова також була надана місцевими органами самоврядування.

Зараз у міському центрі Маріуполя, що обслуговує бомжів, на обстеженні знаходиться 37 чоловік. Ще 35 ізольовано в міській лікарні № 1.