Дніпропетровськ. З супермаркетів тоннами вилучають м’ясо і рибу

347
Дніпропетровськ. З супермаркетів тоннами вилучають м’ясо і рибу

З прилавків деяких дніпропетровських супермаркетів зникли м'ясо, напівфабрикати і кулінарна продукція. Як з'ясувалося, це - наслідок прокурорської перевірки. За словами начальника відділу облпрокуратури щодо захисту конституційних прав громадян Андрія Іванова, тільки в одному супермаркеті "Фуршет" правоохоронці вилучили 1,7 тонни м'яса і риби, на які у адміністрації супермаркету не було ніяких документів.

Перевіряли співробітників супермаркетів від і до - робили змиви з рук співробітників, з устаткування (саме на ньому виявили кишкову паличку і бактерії золотистого стафілокока). А салати, приготовані в супермаркеті, не відповідали необхідним нормам.

"Далі в "Універсамі на Перемозі" ми вилучили 160 кг простроченого м'яса бройлерів. Порушення носять масових характер - органи держконтролю недостатньо жорстко моніторять ситуацію. Всі ці недоліки ми знайшли вже після їх численних перевірок. У деяких супермаркетів не було елементарних дозвільних документів від ветеринарних служб і МНС", - розповів Андрій Іванов і додав, що постраждалих від неякісної продукції людей поки не виявили, але правоохоронці і далі проводитимуть перевірки магазинів.

Источник:NewsMarket