УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Львів. Для стадіону підшуковують 300 стюардів

591
Львів. Для стадіону підшуковують 300 стюардів

Стадіон "Арена Львів" у межах підготовки до Євро-2012 працевлаштує ще 300 стюардів. Про це повідомив Віктор Черкашин, головний фахівець служби стюардингу "Арени Львів".

Видео дня

"Це мають бути молоді люди, віком від 18 до 25 років, - пояснює пан Черкашин. - Ймовірно, що на час Євро-2012 багато хто з них захоче кудись поїхати відпочивати, взяти відпустку. Тож, аби не мати влітку проблем з недостатньою кількістю стюардів, ми вирішили набрати побільше співробітників уже зараз".

У відборі перевагу надаватимуть комунікабельним особам віком від 25 років. "Важливими є і фізичні дані, і знання іноземних мов, - зауважує пан Черкашин. - Та найголовніше - відповідальність та уміння спілкуватися з гостями футбольної арени".

Кожен із кандидатів, який пройде відбір, згодом візьме участь у безкоштовному навчанні (воно триватиме вісім днів) і отримає сертифікат УЄФА.

До обов’язків стюардабудуть входити створення комфортних умов для перегляду спортивної події; забезпечення правопорядку та безпеки до, під час та після перебігу футбольного матчу; координація глядацьких потоків; інформаційна допомога.

Стюарди мають обов’язково вільно володіти державною мовою, бажаним є знання іноземної. Працівники мають бути комунікабельним та привітними.

Усі стюарди проходять спеціальний тренінг і отримують детальні інструкції від співробітників служби безпеки стадіону.