newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Київський міський центр зайнятості - ближче до людей!

756
Київський міський центр зайнятості - ближче до людей!

Важливим завданням в діяльності Київського міського центру зайнятості є скорочення безробіття на столичному ринку праці, створення необхідних умов для професійного зростання і побудови кар'єри. Істотним чинником ефективної реалізації поставлених завдань є грунтовний аналіз ситуації на ринку праці. З цією метою Київський міський центр зайнятості у співпраці з "Бюро Маркетингових Технологій" провів комплексне маркетингове дослідження: глибинні фокусовані інтерв'ю з представниками безробітного населення та інтерв'ю з експертами - фахівцями великих організацій з підбору персоналу.

Видео дня

Результати дослідження продемонстрували, що робота на сьогоднішній день займає в ієрархії цінностей українців одне з провідних місць. Факт працевлаштування наповнює людину відчуттям стабільності, впевненості і задоволення. Найбільшою довірою при пошуку роботи користуються Інтернет-ресурси, а найважливішими критеріями вибору є висока заробітна плата, умови праці, наявність соціального пакету, а також зручний графік роботи та місце розташування компанії.

У свою чергу, експерти з підбору персоналу відзначили стрімко зростаючу тенденцію підвищення вимог до професійних якостей персоналу, мобільності та універсалізації фахівців. Роботодавці найбільше цінують професіоналізм, вміння працювати в колективі, відповідальність і порядність.

Актуальними на сьогоднішній день були визнані можливості навчання, стажування безробітних, підвищення кваліфікації та перекваліфікації робітників, які надає Київський міський центр зайнятості. Вагомими аргументами для співпраці з центром зайнятості є можливість офіційного працевлаштування, наявність соціального пакету, допомоги по безробіттю, а головне, - відсутність обману, з яким безробітні часто зустрічаються, звертаючись до кадрових агентств. Крім того, сприятливими функціями Київського центру зайнятості було визнано надання достовірної інформації про претендента, великий кадровий ресурс, державну фінансову допомогу, безкоштовні послуги, наявність державних гарантій і т.д.

Разом з тим, серед українців поширені стереотипи про складну процедуру реєстрації та обслуговування при зверненні в районні відділення Київського міського центру зайнятості. Але ця процедура є необхідною, з метою запобігання зловживань та контролю адресної грошової допомоги безробітним.

Київський міський центр зайнятості - державна організація, яка на засадах соціального страхування на випадок безробіття надає широкий спектр послуг незайнятим та безробітним громадянам різного віку, статі, національності, матеріального достатку.

"Бюро Маркетингових Технологій" - full-service - рекламно-маркетингова агенція, що 12 років забезпечує для клієнтів правильну роботу відмінних рішень у всіх видах маркетингових комунікацій.

Катерина Хомякова