Примите участие
в розыгрыше
двух билетов на концерт группы «Антитіла» Участвовать
Приз
Конкурс
БлогиМир

/Блоги - Новости политики

Які результати роботи НАБУ?

4.7т

За три роки існування НАБУ вся країна подивилася справжній телесеріал про "борців з корупцією", а на героїв, як відомо, не ображаються і все їм пробачають.

Але про результати роботи обов'язково спитають.

Запитання прості і дуже конкретні: які результати роботи НАБУ?

Пам’ятаємо, що цей правоохоронний орган створювався для того, щоб нарешті почалася боротьба з корупцією по всій системі. Але в результаті ми прийшли до того, що сьогодні НАБУ - це репресивна структура, яка навчилася займатися політичним полюванням і не нести жодної відповідальності. Не забуваємо, що це коштує громадянам мільярд гривень на рік.

Тільки у моїй справі на сьогодні порушено декілька кримінальних проваджень проти працівників НАБУ за порушення законів, фабрикування доказів, порушення адвокатської таємниці, незаконне прослуховування.

Три роки достатньо, щоб оцінити роботу антикорупційного бюро і його керівництва. Час відверто поглянути на помилки і прийняти необхідні рішення. Аудит Національного антикорупційного бюро мав вже відбутися.

Його результати має знати все суспільство.

ЗАЯВА

прес-служби Романа Насірова

У зв’язку з розглядом звіту Директора Національного антикорупційного бюро України (надалі - НАБУ) А. Ситника в профільному Комітеті Верховної Ради України прес-служба Романа Насірова уповноважена заявити про наступне:

Сподівання українського народу і мої особисті на те, що новостворені антикорупційні органи, в тому числі і НАБУ, покажуть ефективні результати у боротьбі з корупцією – не виправдались.

Реальна і безкомпромісна боротьба з корупцією, яка за час з початку роботи цих органів набула ще більших масштабів і ознак тотальної корупції, підміняється імітацією цієї боротьби, яка супроводжується дешевим піаром в т.ч. її керівників.

В достатньо короткий час була створена уся необхідна правова база для успішної роботи НАБУ. Український народ, незважаючи на військову агресію, забезпечив належні матеріально-технічні умови діяльності НАБУ, працівникам були встановлені високі зарплати і соціальні гарантії.

Тобто, були створені максимально можливі умови для ефективної роботи НАБУ.

Але, на жаль ефективної роботи немає. Немає конкретних результатів цієї роботи. Замість цього є бурхлива піар-діяльність НАБУ, завдяки якій народ дуже часто вводять в оману, а інколи свідомо поширюють недостовірну інформацію з метою дискредитації певних посадових осіб.

Інколи складається враження, що НАБУ перетворюється в піар-агентство, а його керівник під прикриттям НАБУ – почав реалізовувати свій власний політичний проект.

Головна проблема НАБУ – це нездатність керівника НАБУ забезпечити законну і результативну діяльність цього органу. Ситуація ще більш загострюється тим, що САП не забезпечує належний прокурорський нагляд за законністю діяльності НАБУ, в результаті чого є непоодинокі випадки істотного порушення конституційних прав і свобод громадян.

Справа Романа Насірова є характерним прикладом некомпетентної і протиправної діяльності НАБУ.

Зараз в суді уже майже рік Спеціалізована антикорупційна прокуратура (надалі - САП) разом з НАБУ фактично блокують розгляд справи, по якій Романа Насірова обвинувачують у "кримінальному злочині", який взагалі не передбачений кримінальним законом.

Тобто, в діях Романа Насірова немає ані складу, ані події злочину. Службова діяльність Голови ДФС України, яка передбачена чинним законодавством України, була припіднесена НАБУ і САП, як кримінальний злочин.

А що стосується будь-яких проявів корупції, як то: незаконне збагачення, хабарі, привласнення державних коштів в ході розслідування встановлено не було і в корупції Романа Насірова ніхто в суді взагалі не обвинувачує.

А скільки було галасу і пустопорожніх слів керівників НАБУ і САП?!

У зв’язку з цим, вважаємо, що профільний Комітет Верховної Ради України повинен об’єктивно проаналізувати незадовільний стан роботи НАБУ і боротьби з корупцією в Україні, і персональну відповідальність керівника НАБУ, який не здатний забезпечити ефективну діяльність НАБУ.

Прес-служба Романа Насірова

Мы в Telegram! Подписывайся! Читай только лучшее!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Блоги / мнения